Jamila Abiye

Hakkımızda

1995 yılında Türkiye tekstil piyasasına "En yeni tekstil teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan firmamız, Yönetim Kurulu başkanımız Erdoğan KULU önderliğinde 20 yıllık tecrübesini Abiye sektöründe ilerletme kararı almış ve 2010 yılında Jamila Adı ile, Dünya Markası olma sloganıyla yeni rotasını belirlemiştir.Abiye sektöründe geçirdiği bu süreçte , başta Türkiye’ye, olmak üzere Orta doğu ve Avrupa nın vazgeçilmez markalarından biri haline gelmeyi başarmıştır.

Müşteri ihtiyaçlarını önceliğine alarak kaliteli ve uluslarası standartlarda üretim ve tasarım yapan Jamila abiye, Marka yatırımlarını, profesyonel ekibiyle destekleyerek her geçen yıl arttırmaktadır. Çağdaş, özgün ve yaratıcı çizgisisi ile sürekli gelişen üretim tesislerini birleştiren Firmamız "Dünya markası" olma hedefi doğrultusunda yoluna emin adımlar ile devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Gelişen teknolojiye ayak uydurarak, tecrübeli ve kendini sürekli geliştiren ekibiyle Türkiye ve Dünya piyasalarına yön veren modeller tasarlamak, üretmek.

VİZYONUMUZ

Jamila Abiye Markasını Türkiye ve Dünya pazarında Kendi Segmentinde lider Marka haline getirmek.

JAMİLA'NIN FARKI

Özgün Modeller
Yüksek Kalite
Profesyonel Kadro
Estetik Tasarımlar